Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Білка

БІЛКА — село, центр сільської Ради, розта­шоване на берегах річки Білки, правої притоки Тетерева, за 20 км на схід від районного цент­ру й за 30 км від залізничної станції Тетерів. Дворів — 97. Населення — 232 чоловіка. Сільраді підпорядковані населені пункти Спірне, Табори­ще, Хомівка.
У селі розміщена бригада колгоспу ім. Кірова (центральна садиба в с. Лутівці), лісництво, за яким закріплено 8 тис. га лісу. За успіхи в роз­витку сільського господарства 19 чоловік наго­роджено орденами й медалями.
Є восьмирічна школа, в якій навчається 122 учні й працюють 9 учителів, клуб, бібліотека з книжковим фондом 1216 томів, фельдшерсько-акушерський пункт.
Комсомольська організація налічує 10 членів ВЛКСМ.
Білка заснована у другій половині XVIII ст. Назва села походить від однойменної річки.
Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
На фронтах Великої Вітчизняної війни 125 жителів села билися проти німецько-фашист­ських загарбників, 66 чоловік загинуло смертю хоробрих, 80 односельців нагороджено орденами й медалями. 1957 року на честь загиблих воїнів-визволителів споруджено пам'ятник.

Сучасна карта - Білка