Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Калинівка

КАЛИНІВКА (до 1961 року Нова Богушів- ка) — село, центр сільської Ради, розташоване за 27 км на південний захід від районного цен­тру. Дворів — 115. Населення — 338 чоловік. Сіль­раді підпорядковані села Красногірка, Мошківка, Радянське.
На території Калинівки розміщена централь­на садиба колгоспу ім. XIX партз’їзду, за яким закріплено 1359 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 908 га орної землі. Вирощують зернові культури, льон та картоплю. Розвинуте тварин­ництво м’ясо-молочного напряму. За успіхи в розвитку сільського господарства 27 колгоспни­ків удостоєно орденів і медалей.
В селі є восьмирічна школа, де 10 учителів навчають 113 учнів, клуб, бібліотека, фельдшер­сько-акушерський пункт.
У партійній організації (створена 1929 року) налічується 23 комуністи, в комсомольській (створена 1927 року) —25 членів ВЛКСМ.
Калинівка заснована в 1910 році.
Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
Під час Великої Вітчизняної війни на фрон­тах і в партизанських загонах билося проти німецько-фашистських окупантів 70 жителів села. За мужність і відвагу, виявлені у боях з ворогом, орденами й медалями нагороджено 58 чоловік. 35 — загинуло смертю хоробрих. 1946 року на честь односельців і визволителів села, які полягли в боях з ворогом, споруджено обеліск Слави.

Сучасна карта - Калинівка