Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Варварівка

ВАРВАРІВКА — село, центр сільської Ради, розташоване за 3 км від райцентру, за 4 км від залізничної станції Олевськ. Дворів —150, на­селення — 500 чоловік. Сільраді підпорядковані села Корощине, Рудня-Бистра та селище Сновидовичі.
У Варварівці міститься рільнича бригада кол­госпу ім. Калініна, центральна садиба якого розташована в селі Рудня-Бистра. Колгосп має 1,9 тис. га земельних угідь, у т. ч. 0,9 тис. га орної землі. Провідними сільськогосподарськими культурами є жито, пшениця, льон, картопля. Тваринництво м'ясо-молочного напряму. Діє завод силікатної цегли.
У Варварівці є восьмирічна школа, де 12 учи­телів навчають 210 учнів, клуб на 200 місць, дві бібліотеки з книжковим фондом 8,4 тис. примір­ників, медичний пункт, крамниця.
Дві партійні організації налічують 35 кому­ністів, чотири комсомольські—116 членів ВЛКСМ.
За успіхи в розвитку сільського господарства 18 жителів Варварівки наго­роджено орденами й меда­лями СРСР.
Село засноване в другій половині XVIII ст. Радян­ська влада встановлена в січні 1918 року.
170 жителів Варварівки зі зброєю в руках відбивали гітлерівську навалу під час Великої Вітчизняної війни, з них 58 загинули, 70 за мужність і відвагу нагороджені бойовими орденами й медалями. На братській могилі партизанів та воїнів-визволителів села від фашистських загарбників встановлено обеліск.

Сучасна карта - Варварівка