Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Дашинка

ДАШИНКА — село, центр сільської Ради, роз­ташоване за 6 км на північний захід від рай­центру, за 24 км від залізничної станції Тур­чинка, за 6 км від автошляху Володарськ-Волинський — Житомир. Дворів — 195. Населення — 589 чоловік. Сільраді підпорядковані села Курганці, Писарівка, Теренці.
На території Дашинки розміщена центральна садиба колгоспу ім. Жданова, за яким закріплено 2760 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 1839 га орної землі. Провідними сільськогосподар­ськими культурами є жито, пшениця, картопля та льон. Розвинуте тваринництво м'ясо-молочного напряму. За трудові досягнення 35 чоловік на­городжено медалями.
У Дашинці є восьмирічна школа, в якій на­вчається 196 учнів і працює 12 учителів, клуб, бібліотека з книжковим фондом 6759 томів, фельдшерсько-акушерський пункт.
Партійна організація (створена 1932 року) на­лічує 19 комуністів, комсомольська (створена 1924 року) — 23 члени ВЛКСМ.
Село засноване в другій половині XVII сто­ліття.
Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
Під час Великої Вітчизняної війни на фрон­тах проти гітлерівців билося 211 чоловік, з них 90 нагороджено орденами й медалями. 121 уро­дженець села загинув смертю хоробрих.

Сучасна карта - Дашинка