Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Болярка

БОЛЯРКА — село, центр сільської Ради, роз­ташоване за 15 км від районного центру, за 40 км від залізничної станції Яблунець. Дворів — 77, населення — 262 чоловіка. Сільраді підпорядко­вані села Просіка та Рогівка.
В Болярці розміщена центральна садиба кол­госпу «Зоря комунізму», який має в користуван­ні 1,6 тис. га земельних угідь, у т. ч. 0,9 тис. га орної землі. Провідними культурами є зернові, льон та картопля. Тваринництво — м'ясо-молочного напряму.
За сумлінну працю в розвитку сільського гос­подарства 32 колгоспники нагороджені орденами й медалями Радянського Союзу.
В селі є восьмирічна школа, де 11 учителів навчають 125 учнів, клуб, бібліотека з книжко­вим фондом 68 тис. примірників, фельдшерсько-акушерський пункт, дитячі ясла, магазин.
Сільська парторганізація об'єднує 19 комуні­стів, комсомольська — 23 члени ВЛКСМ.
75 жителів села воювали на фронтах Великої Вітчизняної війни та в партизанських загонах, з них 23 віддали життя за Батьківщину, 38 на­городжені бойовими орденами й медалями. На території села є пам'ятник сім'ї партизана О. І. Конопацького, яку фашисти спалили в са­раї 1942 року.

Сучасна карта - Болярка