Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Носівка

НОСІВКА — село, центр сільської Ради, роз­ташоване за 45 км від районного центру та за 41 км від залізничної станції Чуднів-Волинський. Дворів — 300. Населення — 952 чоловік. Сіль­раді підпорядковані населені пункти Безпечна, Суслівка.
На території Носівки міститься центральна садиба Суслівського хмелерадгоспу, за яким закріплено 863 га сільськогосподарських угідь, в т. ч. 633 га орної землі.
За успіхи в розвитку сільськогосподарського виробництва 55 чоловік відзначені урядовими нагородами.
У Носівці є восьмирічна школа, в якій 10 учителів навчають 165 учнів, клуб, бібліотека з фондом 4 тис. книжок, медпункт, дитячі ясла на 50 місць, поштове відділення, ощадкаса, по­бутова майстерня.
Партійна організація об'єднує 31 комуніста, комсомольська — 47 юнаків та дівчат.
Село відоме з 1601 року.
Радянську владу встановлено в січні 1918 ро­ку. В роки громадянської війни у селі був ство­рений партизанський загін, який вів боротьбу проти петлюрівських банд. 1922 року організо­вана артіль «Радянський селянин».
123 жителі села билися з ворогом на фронтах Великої Вітчизняної війни, з них 68 загинули, 56 — нагороджені орденами й медалями СРСР.
На честь воїнів, полеглих у боях проти ні­мецько-фашистських загарбників, трудящі Носівки спорудили пам'ятник.
Носівка — батьківщина українського радян­ського письменника Ю. Н. Гундича.

Сучасна карта - Носівка