Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Діброва

ДІБРОВА — село, центр сільської Ради, роз­ташоване за 17 км від районного центру, за 18 км від залізничної станції Малин. Дворів — 228, населення — 638 чоловік. Сільраді підпоряд­ковані села Гуска, Лісна Колона, Нова Діброва, Ярочище.
На території Діброви розміщена центральна садиба колгоспу «Зоря Полісся», який обробляє 2,6 тис. га землі, у т. ч. 1,7 тис. га орної. Про­відними культурами є озима пшениця, жито, льон, картопля. Тваринництво м'ясо-молочного напрямку.
За трудові успіхи 54 колгоспники відзначені урядовими нагородами.
В селі є восьмирічна школа, де 15 учителів навчають 145 учнів, клуб на 150 місць, бібліоте­ка з книжковим фондом 7 тис. примірників, ме­дичний пункт.
Сільська парторганізація налічує 40 комуні­стів, комсомольська (створена в 1922 році) — 37 членів ВЛКСМ.
Першу згадку про село датовано 1750 роком. Радянська влада встановлена в січні 1918 року.
Під час Великої Вітчизняної війни 115 жите­лів села билися на фронтах з німецько-фашист­ськими загарбниками, загинуло 69. Орденів і ме­далей удостоєно 79 учасників війни. У боях за визволення села полягли смертю хоробрих ро­сіянин С. А. Агєєв, українець Г. С. Головченко, узбек М. Ахметов, усього 28 чоловік.

Сучасна карта - Діброва