Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Кам'янка

КАМ'ЯНКА — село, центр сільської Ради, роз­ташоване вздовж річки Кам'янки, за 12 км від районного та обласного центру й за 8 км від за­лізничної станції Богунський Роз'їзд. Дворів — 230. Населення — 591 чоловік. Сільраді підпоряд­ковані села Довжик, Новоселиця.
На території Кам'янки розміщена центральна садиба колгоспу ім. Мічуріна, за яким закріпле­но 1,7 тис. га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 1,3 тис. га орної землі. Вирощують зернові куль­тури, картоплю, хміль. Розвинуте м'ясо-молочне тваринництво. З 1962 року колгосп щорічний учасник Виставки досягнень народного господар­ства СРСР.
За високі виробничі показники в розвитку сільського господарства орденами й медалями СРСР нагороджено 59 трудівників села, серед них орденом Трудового Червоного Прапора відзначе­но бригадира хмелебригади П. П. Древицького, бригадира О. Ф. Никитенка.
У селі є восьмирічна школа, в якій 14 учите­лів навчають 95 учнів, клуб на 250 місць, дві бібліотеки з книжковим фондом 8 тис. примір­ників, медпункт.
Партійна організація налічує 25 комуністів, комсомольська — 17 членів ВЛКСМ.
Село відоме з 1609 року.
Радянська влада встановлена в січні 1918 року.
Під час Великої Вітчизняної війни на фрон­тах захищали Батьківщину 83 жителі Кам'янки, з них 35 загинули, 44 — удостоєні орденів і ме­далей СРСР.
На честь воїнів-визволителів, які полягли, визволяючи село від фашистів, встановлено два пам'ятники.

Сучасна карта - Кам'янка