Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Симони

СИМОНИ — село, центр сільської Ради, розта­шоване за 28 км від районного центру, за 9 км від залізничної станції Рихальське. Дворів — 395, населення — 1,2 тис. чоловік. Сільраді підпо­рядковане село Брідок. У селі розміщується цен­тральна садиба колгоспу «20-річчя Жовтня», за яким закріплено 2,9 тис. га сільськогосподар­ських угідь, у т. ч. орної землі — 1,8 тис. га. На­прям господарства — льонарський з розвинутим тваринництвом.
За успіхи в розвитку сільського господарства 22 жителі села нагороджено орденами й меда­лями СРСР.
У Симонах є середня школа, в якій 22 учителі навчають 310 учнів, будинок культури на 300 місць, дві сільські бібліотеки з книжковим фон­дом 11,5 тис. примірників, медпункт, відділення зв'язку, універмаг, два продовольчі магазини, майстерня побутового обслуговування.
Парторганізація об'єднує 41 комуніста, комсо­мольська (створена 1924 року) —87 членів ВЛКСМ.
Заснування села припадає на середину XVII ст. Радянську владу тут встановлено в січні 1918 року. В роки громадянської війни на тери­торії села відбувалися запеклі бої з польськими інтервентами.
Під час Великої Вітчизняної війни в боротьбі з німецько-фашистськими загарбниками на фрон­ті і в підпіллі брало участь 157 чоловік, з них загинуло 80, орденами й медалями нагороджено 109 чоловік.
На братській могилі воїнів-визволителів села від німецько-фашистських загарбників встанов­лено пам'ятник.
На околиці Симонів знайдено поховання доби міді в кам'яній гробниці.

Сучасна карта - Симони