Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Почуйки

ПОЧУЙКИ — село, центр сільської Ради. Роз­ташовані на березі річки Кам'янки (притока Росі), за 15 км на схід від районного центру та за 3 км від найближчої залізничної станції Чернявка. Дворів — 556. Населення — 1304 чоловіка.
На території села розміщена центральна са­диба колгоспу «Україна», за яким закріплено 2630,1 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 2475,6 га орної
землі. Провідними сільськогоспо­дарськими культурами є озима пшениця, цукро­ві буряки, картопля. Тваринництво — м'ясо-молочного напряму.
В селі є середня школа, де 16 учителів на­вчають 196 учнів, будинок культури на 350 місць, бібліотека з фондом 15 тис. книг, дільнич­на лікарня на 25 ліжок, дільничний пологовий будинок, амбулаторія, аптека, 2 дитячих ясел, поштове відділення, 4 магазини.
Партійна організація об'єднує 44 комуністів, комсомольська — 88 членів BЛKCM.
За самовіддану працю 110 трудівників Почуйків нагороджено орденами й медалями Союзу PCP, у т. ч. орденом Леніна — колишнього голо­ву колгоспу І. Г. Казмиренка, орденом Трудо­вого Червоного Прапора — доярку М. А. Іванченко.
Село відоме з 1746 року.
Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
Проти німецько-фашистських загарбників під час Великої Вітчизняної війни боролося 297 жи­телів Почуйків, з них 289 — відзначено урядови­ми нагородами, 184 — полягли смертю хоробрих. На їх честь у 1967 році споруджено гранітний обеліск Слави.
На околицях Почуйків виявлено залишки по­селення доби бронзи.

Сучасна карта - Почуйки