Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Соболівка

СОБОЛІВКА — село, центр сільської Ради, роз­ташоване за 35 км на пів­денний схід від районного центру й за 5 км від за­лізничної станції Скочище. Дворів — 309. Населення — 713 чоловік. Сільраді під­порядковане с. Долинівка. Стела, встановлена на місці, де На території Соболівки брали граніт на спорудження
розміщена центральна садиба колгоспу «Жовтень», який має в користу­ванні 4644 га сільськогос­подарських угідь, у т. ч. 4070 га орної землі. Вирощують зернові культу­ри, картоплю. Розвинуте м'ясо-молочне тварин­ництво. За сумлінну працю та успіхи в розвит­ку сільського господарства 81 трудівник колгоспу нагороджений орденами й медалями.
В селі є восьмирічна школа, де 11 учителів навчають 90 учнів, будинок культури на 150 місць, бібліотека з книжковим фондом 9,3 тис. томів, фельдшерсько-акушерський пункт і поло­говий будинок.
У партійній організації села Соболівки налі­чується 37 комуністів, комсомольській — 49 чле­нів ВЛКСМ.
Соболівка заснована в першій половині XVII століття.
Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
Під час Великої Вітчизняної війни 306 жите­лів села воювали проти німецько-фашистських загарбників. 181 чоловік загинув смертю хороб­рих, 125 — нагороджено орденами й медалями.
Поблизу с. Долинівки знайдено поховання доби бронзи.

Сучасна карта - Соболівка