Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Малий Браталів

МАЛИЙ БРАТАЛІВ — село, центр сільської Ради. Розташований за 7 км на південь від ра­йонного центру, за 31 км від залізничної станції Печанівка, поблизу автошляху Любар — Бере­зівка. Дворів — 296. Населення — 1193 чоловіка.
Сільраді підпорядковане с. Гринівці.
За колгоспом ім. А. О. Жданова, центральна садиба якого розміщена в Малому Браталові, за­кріплено 3558 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 3016 га орної землі. Господарство спеціа­лізується на м'ясо-молочному тваринництві.
Працюють восьмирічна школа, в якій 14 пе­дагогів навчають 250 учнів, будинок культури на 300 місць, бібліотека з фондом 9 тис. книг, медпункт, дитячі ясла, магазин.
Партійна організація об'єднує 44 комуністів, 2 комсомольські — 82 членів ВЛКСМ.
За успіхи в розвитку сільського господарства та культури 41 трудівника села нагороджено ор­денами і медалями СРСР.
Перша згадка про Малий Браталів належить до 1618 року.
Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
Під час Великої Вітчизняної війни 121 жи­тель села брав участь у боротьбі проти німецько-фашистських загарбників, 36 — загинуло, 75 — за мужність і відвагу відзначено орденами й ме­далями.
1968 року встановлено пам'ятник 32 полег­лим воїнам-визволителям села від гітлерівських окупантів.
Уродженцем Гринівців в Герой Радянського Союзу Г. Г. Клименко.

Сучасна карта - Малий Браталів