Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Поліянівка

ПОЛІЯНІВКА — село, центр сільської Ради, розташоване на правому березі річки Тні, за 26 км від районного центру, за 18 км від заліз­ничної станції Новоград-Волинський II. Дво­рів — 138, населення — 453 чоловіка. Сільраді підпорядковані села Вироби, Малинівка.
Колгосп ім. Леніна, центральна садиба якого розміщена в Поліянівці, обробляє 1,9 тис. га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 1,6 тис. га орної землі, вирощує пшеницю, жито, льон, картоплю, приділяє увагу тваринництву м'ясо-молочного напряму.
В селі є восьмирічна школа, де 12 учителів навчають 185 учнів, клуб на 110 місць, бібліотека з книжковим фондом 7,5 тис. примірників, по­логовий будинок, медичний пункт, два магазини.
За високі виробничі показники 34 працівни­ків відзначено урядовими нагородами, а механі­затора С. І. Чайківського — двома орденами Леніна.
Сільська парторганізація об'єднує 30 комуні­стів, комсомольська — 30 членів ВЛКСМ.
Поліянівка виникла 1888 року. Радянська влада встановлена в січні 1918 року.
За тимчасової німецько-фашистської окупа­ції 36 жителів села боролися з ворогом у пар­тизанських загонах ім. Богуна, ім. Чапаєва, ім. Котовського, 56 чоловік — у лавах Радян­ської Армії. У боях з ворогом загинуло 26 чоло­вік. За героїзм, виявлений у Великій Вітчизня­ній війні, 30 жителів нагороджено орденами й медалями.
На братській могилі воїнів-визволителів села від гітлерівських окупантів та на честь загиблих односельців встановлено обеліск Слави.

Сучасна карта - Поліянівка