Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Чернявка

ЧЕРНЯВКА — село, центр сільської Ради, роз­ташована за 13 км від районного центру та за 31 км від залізничної станції Курне. Дворів — 253. Населення — 771 чоловік. Сільраді підпоряд­ковані села Пулино-Гута, Ясенівка.
На території Чернявки міститься бригада колгоспу ім. Чапаєва, центральна садиба якого розміщена в Пулино-Гуті. Вирощують переваж­но зернові культури. Розвинуте м'ясо-молочне тваринництво.
За успіхи в розвитку народного господарства 27 трудівників села відзначені урядовими наго­родами.
У селі є восьмирічна школа, де 13 учителів навчають 154 учнів, будинок культури із залом на 200 місць, бібліотека з книжковим фондом 5774 примірники, медичний пункт, дитячі ясла, відділення зв'язку.
Партійна організація налічує 43 комуністи, комсомольська — 92 члени ВЛКСМ.
Село відоме з 1618 року.
Радянська влада встановлена в січні 1918 року.
Під час Великої Вітчизняної війни на фронт пішло 152 жителі села, 85 з них загинули, 76— нагороджені орденами й медалями СРСР.
На честь воїнів, які віддали своє життя, ви­зволяючи Батьківщину від німецько-фашист­ських загарбників, трудящі Чернявки встанови­ли обеліск Слави.
Поблизу Чернявки знайдено кам'яні знаряд­дя доби бронзи.

Сучасна карта - Чернявка