Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Торчин

ТОРЧИН — село, центр сільської Ради, роз­ташоване за 27 км на північний захід від район­ного центру, за 27 км від залізничної станції Коростишів, на автошляху Радомишль — Потіївка. Дворів — 500. Населення — 1589 чоловік.
На території села розміщено колгосп ім. Кар­ла Маркса, який має в
користуванні 2327 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 2011 га ор­ної землі. Вирощують зернові культури, картоп­лю. Розвинуте м'ясо-молочне тваринництво. € також цех обробки декоративного каменю-лабрадориту. За успіхи в розвитку сільського господарства 69 колгоспників нагороджено ор­денами й медалями.
В селі є восьмирічна школа, де 17 учителів навчають 313 учнів, будинок культури на 540 місць, бібліотека з книжковим фондом 4,5 тис. томів, лікарня на 25 ліжок.
У партійній організації (створена 1921 ро­ку) налічується 40 комуністів, у комсомольській організації (створена 1921 року) — 69 членів ВЛКСМ.
Село засновано в першій половині XIV сто­ліття.
Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
274    телі села билися проти німецько-фашистських загарбників під час Великої Вітчиз­няної війни, 203 нагороджено орденами й меда­лями, в т. ч. партизана О. Я. Зарицького — ор­деном Леніна, Ф. Й. Печенюку за мужність і відвагу, виявлені під час форсування Дніпра в районі села Сорокошичі Чернігівської області, присвоєно звання Героя Радянського Союзу. 151 чоловік загинув смертю хоробрих. На честь за­гиблих воїнів-визволителів 1961 року спорудже­но пам'ятник і обеліск.

Сучасна карта - Торчин