Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Борщів

БОРЩІВ — село, центр сільської Ради, роз­ташоване за 10 км на захід від райцентру й за 42 км від залізничної станції Ірша, на автошля­ху Радомишль — Потіївка. Дворів — 565. Насе­лення — 1665 чоловік.
На території села розміщена центральна са­диба колгоспу «Перемога», за яким закріплено 2781 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 2409 га орної землі. В господарстві вирощують зернові культури, льон, картоплю. Розвинуте тваринництво м'ясо-молочного напряму. За успі­хи в розвитку сільського господарства 5 чоловік нагороджено орденами й медалями.
У Борщеві є середня школа, де 23 вчителі на­вчають 230 учнів, клуб, бібліотека з книжковим фондом 6,3 тис. томів, фельдшерсько-акушерський пункт, дитячі ясла.
Партійна організація (створена 1929 року) налічує 28 чоловік, комсомольська (створена 1926 року) — 25 членів ВЛКСМ.
Перша писемна згадка про Борщів датуєть­ся 1606 роком.
Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
Під час Великої Вітчизняної війни 372 чоло­віка билися на фронтах проти німецько-фаши­стських загарбників, 165 жителів села загинули смертю хоробрих, 265 чоловік нагороджено ор­денами й медалями. 1952 року на честь загиблих односельців та визволителів споруджено па­м'ятник.

Сучасна карта - Борщів