Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Барвінки

БАРВІНКИ — село, центр сільської Ради, роз­ташоване на лівому березі річки Ірші, притоки Тетерева, за 25 км від районного центру, за 8 км від залізничної станції Чоповичі. Дворів — 286, населення — 851 чоловік. Сільраді підпоряд­ковані села Крушники, Кутище, Новобратське.
На території Барвінків розміщена централь­на садиба колгоспу «Ленінська перемога», який користується 4,3 тис. га земельних угідь, у т. ч. 3,1 тис. га орних. Колгосп спеціалізується на вирощуванні зернових, льону, хмелю, картоплі, розвиває м'ясо-молочне тваринництво.
В селі є восьмирічна школа, де 13 учителів навчають 149 учнів, будинок культури на 600 місць, бібліотека з книжковим фондом 9,2 тис. примірників, медпункт.
За успіхи в розвитку сільського господарства 109 колгоспників удостоєно урядових нагород, у тому числі ордена Жовтневої Революції — механізатора І. В. Фещенка.
Сільська парторганізація налічує 35 комуні­стів, комсомольська організація — 23 члени ВЛКСМ.
Село утворилося з невеличких хуторів на по­чатку XIX ст. Радянська влада встановлена в січні 1918 року. Під час Великої Вітчизняної війни з німецько-фашистськими загарбниками воювали 167 жителів села, загинуло в боях 107. За героїзм, виявлений у боротьбі проти во­рога, 60 чоловік відзначено урядовими нагоро­дами.
На честь загиблих односельців та 26 воїнів-визволителів села встановлено пам'ятник.

Сучасна карта - Барвінки