Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Бабушки

БАБУШКИ — село, центр сільської Ради, розташоване за 8 км від районного центру та за 4 км від залізничної станції Чуднів-Волинський. Дворів — 359. Населення — 1017 чоловік. Сільраді підпорядковані села Дацьки і М'ясківка.
На території Бабушків міститься центральна садиба колгоспу ім. Кутузова, за яким закріп­лено 2637 га землі, в т. ч. 2046 га орної. Виро­щують переважно зернові культури. Розвинуте м'ясо-молочне тваринництво та птахівництво.
За високі показники в праці 61 чоловік від­значений урядовими нагородами. Серед них ор­деном Жовтневої Революції нагороджений слюсар-коваль В. Й. Буриш.
У селі є восьмирічна школа, де 15 учителів навчають 250 учнів, будинок культури із залом на 250 місць, дві бібліотеки з фондом 26 тис. книжок, медпункт.
Партійна організація (створена 1919 року) налічує 40 комуністів, комсомольська (перший осередок виник 1921 року) —46 юнаків та дів­чат.
Село відоме з 1771 року.
Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
В роки Великої Вітчизняної війни на фронт з села пішли 324 чоловіка, з них 117 загинуло, 212 — нагороджені орденами й медалями СРСР.
У Бабушках споруджено пам'ятники В. І. Ле­ніну та воїнам, які загинули, визволяючи Бать­ківщину від німецько-фашистських загарбників.
Бабушки — батьківщина лауреата Ленінської премії інженера-раціоналізатора П. М. Совсімова.

Сучасна карта - Бабушки