Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Радичі

РАДИЧІ — село, центр сільської Ради, розта­шоване на лівому березі річки Ірші, за 15 км на північний схід від райцентру, за 3 км від залізничної станції Турчинка, за 3 км від автошляху Володарськ-Волинський — Турчинка. Дворів — 126. Населення — 392 чоловіка. Сільраді підпорядковані села Будо-Рижани, Гайки, Закомірня, Катеринівка, Стебниця.
На території Радичів розміщена центральна садиба колгоспу ім. Щорса, за яким закріплено 1749 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 1367 га орної землі. Розвинуте тваринництво м'ясо-молочного напряму. За трудові досягнення 11 чоловік нагоро­джено орденами й медалями.
В селі є початкова школа, клуб, бібліотека з книжковим фондом 7375 томів, фельдшер­сько-акушерський пункт, відділення зв'язку, дитясла.
Партійна організація (створена 1926 року) на­лічує 13 комуністів, комсомольська (створена 1927 року) — 14 членів ВЛКСМ.
Село засноване наприкінці XVIII століття.
Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
200 жителів села воювали на фронтах Великої Вітчизняної війни. За героїзм, виявлений у бо­ротьбі з ворогом, 145 з них відзначено орденами й медалями, 31 чоловік загинув смертю хоробрих.

Сучасна карта - Радичі