Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Іванівка

ІВАНІВКА (до 1946 року — Янівка) — село, центр сільської Ради, розташоване в долині річ­ки Візні, за 17 км від районного центру, за 22 км від залізничної станції Малин. Дворів — 227, на­селення 554 чоловіка. Сільраді підпорядковані села Жобоч, Нянівка, Рубанка.
На території села міститься центральна са­диба колгоспу ім. 1 Травня, який користується 4,6 тис. га землі, у т. ч. 2,5 тис. га орної. Кол­госп вирощує льон, озиму пшеницю, жито, кар­топлю, приділяє увагу розвитку тваринництва м'ясо-молочного напрямку.
В селі є восьмирічна школа, де 11 учителів навчають 113 учнів, будинок культури на 300 місць, бібліотека з книжковим фондом 6,9 тис. примірників, медичний пункт.
За успіхи в розвитку сільськогосподарського виробництва 10 трудівників нагороджено орде­нами й медалями Союзу PCP.
Сільська парторганізація об'єднує 18 комуні­стів, комсомольська (створена в 1920 році) — 8 членів ВЛКСМ.
Іванівка заснована в першій половині XVIII ст. Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
Під час Великої Вітчизняної війни в діючій армії та в партизанських загонах проти гітле­рівців воював 161 чоловік, з них загинуло 84. 25 учасників війни відзначено урядовими наго­родами.
Загиблим односельцям та воїнам-визволителям села від фашистської окупації встановлено обеліск Слави.
У селі народився один з керівників повстан­ня проти Центральної ради на Київському заво­ді «Арсенал» С. М. Міщенко.

Сучасна карта - Іванівка