Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Любовичі

ЛЮБОВИЧІ — село, центр сільської Ради, роз­ташоване за 10 км від районного центру, на бе­резі річки Візні, за 9 км від залізничної станції Ірша. Дворів — 335, населення — 1 тис. чоловік. Сільраді підпорядковані села: Білий Берег, Ново­селиця, Стасева, Ялцівка.
На території Любовичів розташована цент­ральна садиба колгоспу «За комунізм», який ко­ристується 3 тис. га земельних угідь, у т. ч. 1,9 тис. га орних. Провідними культурами є ози­ма пшениця, жито, льон, картопля; тварин­ництво — м'ясо-молочного напрямку. Допоміжні підприємства: два млини, пилорама, льонопере­робний пункт.
У селі є середня школа, де 19 учителів на­вчають 242 учні, будинок культури на 300 місць, бібліотека з книжковим фондом 11,5 тис. примірників, фельдшерсько-акушерський пункт, комбінат побутового обслуговування, два мага­зини.
За успіхи в праці 60 колгоспників нагороджені орденами й медалями, бригадир М. П. Кодоненко та голова колгоспу І. С. Остапенко — ор­деном Леніна.
Сільська парторганізація налічує 56 комуні­стів, комсомольська — 62 члени BЛKCM.
Перша письмова згадка про Любовичі нале­жить до 1617 року. Радянська влада встановлена в січні 1918 року.
176 жителів села були учасниками Великої Вітчизняної війни, з них загинуло на фронтах 90. 95 жителів села удостоєні бойових орденів і медалей.
На честь загиблих односельців та визволите­лів села від гітлерівської окупації встановлено пам'ятник.

Сучасна карта - Любовичі