Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Буки

БУКИ — село, центр сільської Ради, розташо­ване на лівому березі річки Тростяниці, за 40 км від районного центру, за 18 км від заліз­ничної станції Турчинка. Дворів — 145, населен­ня — 365 чоловік. Сільраді підпорядковані села: Бучки, Забране, Луки й Сичівка.
На території села розміщена виробнича бригада колгоспу «Правда» (центральна сади­ба — в селі Луках). Напрям виробництва — зер­ново-тваринницький.
Працюють восьмирічна школа, де 11 учите­лів навчають 88 учнів, клуб на 200 місць, бібліо­тека з книжковим фондом 4,7 тис. примірників, медичний пункт.
За успіхи в розвитку сільськогосподарського виробництва 10 жителів села нагороджені орде­нами й медалями, а доярка Т. С. Гаєвська — орденом Леніна.
Сільська парторганізація налічує 41 комуні­ста, комсомольська — 45 членів ВЛКСМ.
Село вперше згадується 1771 року. Радянська влада встановлена в січні 1918 року.
212 жителів села були учасниками Великої Вітчизняної війни, з них загинуло 80. За геро­їзм, виявлений на фронтах, 167 чоловік удостоєні урядових нагород.
На честь 50 воїнів-визволителів села від фа­шистської окупації та загиблих односельців спо­руджено обеліск Слави.
Поблизу Сучків виявлено поселення доби не­оліту, а біля Буків — два слов'янські поселення VI—VII ст. та могильник періоду Київської Русі.

Сучасна карта - Буки