Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Підруддя

ПІДРУДДЯ – село, центр сільської Ради, роз­ташоване за 1,5 км на південний схід від район­ного центру й залізничної станції Овруч, авто­шляху Овруч – Народичі. Дворів – 300. Насе­лення – 1002 чоловіка. Сільраді підпорядковані села Заріччя, Колосівка, Острів, Прилуки та Яцковичі.
На території Підруддя розміщена центральна садиба колгоспу «За комунізм», за яким закріп­лено 2996 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 1898 га орної землі. Провідними сільськогоспо­дарськими культурами є зернові, льон, хміль, картопля. Розвинуте тваринництво м’ясо-молоч­ного напряму. За успіхи в розвитку сільського господарства 120 трудівників удостоєні орденів і медалей, у т. ч. бригадир П. Ф. Прусак наго­роджений орденом Трудового Червоного Пра­пора, колгоспниця X. П. Комар – двома ордена­ми Леніна.
В селі є школа, будинок культури на 300 місць, бібліотека з книжковим фондом 9 тис. томів, фельдшерсько-акушерський пункт, дитячі ясла, автоматична телефонна станція. В селі видається багатотиражна газета «Голос колгоспника».
У партійній організації (створена 1928 року) налічується 32 комуністи, в комсомольській (створена 1928 року) – 16 членів ВЛКСМ.
Село засноване на початку XVIII століття.
Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
На фронтах і в партизанських загонах проти німецько-фашистських загарбників билося 560 жителів села, з них 378 нагороджено орденами й медалями. 282 чоловіка загинуло смертю хо­робрих.
На околиці с. Заріччя знайдено крем’яні зна­ряддя праці доби палеоліту, а біля с. Підруддя виявлено курганний могильник часів Київської Русі.

Сучасна карта - Підруддя