БІЛКИ — село, центр сільської Ради. Розташовані на правому березі річки Ірпеня, за 21 км на північний схід від районного центру та за 5 км від залізничної станції Криве. Дворів — 301. Населення — 735 чоловік. Сільраді підпорядковане с. Мохначка.
На території Білок розміщена центральна садиба колгоспу «40-річчя Жовтня», за яким закріплено 1618,1 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 1352,9 га орної землі і 28,6 га саду. Напрям господарства — зерново-тваринницький. Серед технічних культур значне місце посідає цукровий буряк.
В селі працюють восьмирічна школа, будинок культури, бібліотека з фондом 9 тис. книг, медпункт, сезонні дитячі ясла, магазин, будинок побуту.
Первинна партійна організація с. Білок об'єднує 23 комуністів, комсомольська — 11 членів ВЛКСМ.
За високі показники в праці 33 трудівників села нагороджено орденами й медалями Союзу PCP.
Село відоме з XIV століття.
1905 року в Білках відбулися масові виступи селян, які були придушені збройною силою.
Радянську владу встановлено в січні 1918 року. 1926 року засновано два ТСОЗи — «Нива» і «Серп», які згодом об'єдналися е колгосп «Плугатар».
238 жителів села брали участь у Великій Вітчизняній війні, з них 124 — загинули в боях з ворогом, 36 — відзначено орденами і медалями.
1968 року в Білках встановлено пам'ятники на честь загиблих воїнів-односельців та воїнів, що визволяли село, в т. ч. пам'ятник Герою Радянського Союзу А. М. Птицину, який поліг під час визволення села від німецько-фашистських загарбників.
Уродженцями Білок є доктор сільськогосподарських наук професор Д. Я. Василенко, лауреат Державної премії К. О. Литвинчук, Герой Соціалістичної Праці М. І. Сарана, кандидат військових наук, полковник В. І. Бойко, кандидат біологічних наук М. К. Литвинчук.
Дивиться також інші населені пункти району: