Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Радулин

РАДУЛИН — село, центр сільської Ради, роз­ташоване за 20 км від райцентру, за 3 км від за­лізничної станції Колодянка. Село
перетинає автошлях Коростень — Шепетівка. У Радулині 260 дворів, населення — 793 чоловіка. Сільраді підпорядковане с. Зелений Гай.
У Радулині міститься центральна садиба кол­госпу «13-річчя Жовтневої революції», який об­робляє 2,2 тис. га сільськогосподарських угідь, у т. ч. орної землі 1,6 тис. га. Провідними куль­турами в землеробстві є картопля і льон. Тварин­ництво м'ясо-молочного напряму.
Працюють восьмирічна школа, де 13 учителів навчають 180 учнів, клуб на 250 місць, 2 бібліо­теки з книжковим фондом 7,6 тис. примірників, фельдшерсько-акушерський пункт та пологовий будинок, комбінат побутового обслуговування.
За успіхи в розвитку сільського господарства й освіти нагороджено 32 чоловіка, в т. ч. орде­ном Леніна Е. І. Шимчук і І. К. Микольчук.
Сільська парторганізація об'єднує 22 комуні­стів, дві комсомольські — 48 членів BJIKCM.
Село засноване на початку XVIII ст. В січні 1918 року встановлено Радянську владу.
Під час Великої Вітчизняної війни 198 жите­лів села брали участь у боротьбі з фашистами, з них 120 загинуло, захищаючи Батьківщину. 14 чоловік були учасниками партизанського руху.
За героїзм, виявлений у боях з німецько-фа­шистськими загарбниками, 105 жителів села на­городжено бойовими орденами й медалями.

Сучасна карта - Радулин