Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Іванківці

ІВАНКІВЦІ — село, центр сільської Ради. Роз­ташовані за 6 км на південний схід від районно­го центру та за 2 км від однойменної залізнич­ної станції. Дворів — 501. Населення — 1249 чо­ловік. Сільраді підпорядковане с. Семенівка.
В Іванківцях розміщена рільнича бригада колгоспу ім. П. П. Постишева, центральна сади­ба якого — в Семенівці. З допоміжних під­приємств є два млини, завод виготовлення тра­в’яного борошна. Колгоспу присвоєне звання гос­подарства високої культури землеробства. 1971 року за успіхи, досягнуті в розвитку сіль­ськогосподарського виробництва й виконання восьмого п’ятирічного плану, його нагороджено орденом Трудового Червоного Прапора.
На території Іванківців працюють середня школа, в якій 24 вчителі навчають 236 учнів, будинок культури на 250 місць, бібліотека з фон­дом на 4 тис. книг, лікарня на 25 ліжок, амбула­торія.
Дві партійні групи налічують 19 комуністів, дві комсомольські організації — 84 членів ВЛКСМ.
92 трудівників села відзначено урядовими нагородами, серед них орденом Леніна — сви­нарку О. А. Могильникову, орденом Трудового Червоного Прапора — свинарку Л. О. Лабунець, ланкову М. М. Вишневську, ланкового Є. П. Тка­ча, механізатора В. Д. Горностая, бригадира О. М. Слободянюк.
Село засноване в XVII столітті.
Радянську владу встановлено в січні 1918 ро­ку. 1922 року створено сільськогосподарську ар­тіль «Комунар».
У роки Великої Вітчизняної війни 300 жите­лів села боролося проти німецько-фашистських загарбників, 118 — полягло смертю хоробрих, 119 — нагороджено орденами и медалями, в т. ч. Б. І. Ягущина — орденом Леніна. А. І. Петрик — повний кавалер ордена Слави.
1965 року встановлено обеліск вічної Слави воїнам-односельцям і два пам’ятники воїнам, які загинули під час визволення Іванківців від гітле­рівських окупантів.
На околицях Іванківців і Семенівки виявлено
залишки поселення трипільської культури, доби бронзи, а також 3 поселень і могильник черняхівської культури.

Сучасна карта - Іванківці