Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Сарновичі

САРНОВИЧІ — село, центр сільської Ради, розташоване за 31 км на північний схід від ра­йонного центру, за 31 км від залізничної станції Коростень та за 10 км від автошляху Коро­стень — Народичі. Дворів — 339. Населення — 923 чоловіка.
На території села розміщена центральна са­диба колгоспу «Червоний прапор», за яким за­кріплено 1558 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 994 га орної землі. Вирощують зернові культури, льон, картоплю. Розвинуте тваринни­цтво м’ясо-молочного напряму.
Тут є середня школа, в якій навчається 250 учнів і працює 20 учителів, будинок культури на 250 місць, бібліотека з книжковим фондом 10 тис. томів, фельдшерсько-акушерський пункт.
За трудові успіхи 43 чоловіка нагороджено орденами й медалями. Є. С. Прус удостоєна зван­ня заслуженого вчителя УРСР.
У партійній організації села Сарновичів на­лічується 26 комуністів, у комсомольській — 16 членів BЛKCM.
Перша писемна згадка про село датується 1688 роком.
Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
На фронтах і в партизанських загонах билося проти німецько-фашистських загарбників 295 жи­телів села, з них 215 нагороджено орденами й ме­далями. 120 чоловік загинуло смертю хоробрих. 1964 року на честь односельців і визволителів села, які полягли в боях з ворогом, споруджено пам’ятник.

Сучасна карта - Сарновичі