Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Тайки

ТАЙКИ — село, центр сільської Ради, розта­шоване за 17 км від районного центру, за 15 км від залізничної станції Рихальське. Через село протікає річка Гать. Дворів — 223, населення — 798 чоловік. Сільраді підпорядковані села Ілляшівка, Старий Хмерин.
У Тайках розміщена центральна садиба кол­госпу «Перемога», який має в користуванні 2 тис. га угідь, у т. ч. 1,2 тис. га орної землі. Колгосп вирощує зернові культури, льон, кар­топлю. Розвиває тваринництво.
На території села є восьмирічна школа (14 учителів і 217 учнів), бібліотека, книжковий фонд якої 5,5 тис. примірників, клуб на 150 місць, дитясла на 30 місць, медпункт і магазин.
За сумлінну працю 32 колгоспники нагоро­джені орденами й медалями, а доярка В. С. Романчук — орденом Леніна.
Сільська парторганізація налічує 26 комуні­стів, комсомольська — 18 членів ВЛКСМ.
Перша згадка про село припадає на 1866 рік. Радянська влада встановлена в січні 1918 року.
121 житель Тайків брав участь у боротьбі про­ти фашистів на фронтах Великої Вітчизняної війни, з них загинуло 73. За бойові заслуги орде­нами й медалями Радянського Союзу нагородже­но 95.
На честь воїнів Радянської Армії — визволи­телів села — встановлено обеліск Слави.

Сучасна карта - Тайки