Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Калинівка

КАЛИНІВКА — село, центр сільської Ради, розташоване на правому березі Кам'янки (при­тока річки Ужа), за 22 км на південь від район­ного центру. До найближчої залізничної станції Чоповичі — 24 км. Дворів — 345. Населення — 988 чоловік. Сільській Раді підпорядковані села Малинка, Слобода.
На території Калинівки міститься центральна садиба колгоспу ім. Свердлова, за яким закріп­лено 3653 га сільськогосподарських угідь, з них 2378 га орної землі та 1254 га лісу. Колгосп ви­рощує зернові культури, льон та картоплю. Гос­подарство — м'ясо-молочного напряму. З допо­міжних підприємств є млин, пилорама. Урядо­вими нагородами за роки восьмої п'ятирічки на­городжено 65 колгоспників, з них тракторист колгоспу В. І. Мудрак удостоєний ордена Трудо­вого Червоного Прапора.
В селі є восьмирічна школа, в якій 14 вчителів навчають 170 учнів, будинок культури на 250 місць, бібліотека з книжковим фондом 10,5 тис. примірників, відділення зв'язку, дільнична лі­карня па 25 ліжок, побутова майстерня, мага­зини. Партійна організація налічує 33 комуністи, комсомольська — 67 членів BJIKCM.
Вперше село згадується в писемних докумен­тах за 1687 рік.
Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
184 чоловіка були учасниками Великої Віт­чизняної війни, з них 168 відзначені урядовими нагородами, в т. ч. С. І. Гринцевич — кавалер трьох орденів Слави. 110 чоловік загинули смер­тю хоробрих. На братському кладовищі 1966 року встановлено обеліск і меморіальну дошку загиб­лим воїнам.

Сучасна карта - Калинівка