Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Морозівка

MOPОЗIBKA (до 1960 року — Мар'їн Підварок) — село, центр сільської Ради, розташоване серед лісу, за 22 км від районного центру, за 22 км від залізничної станції Малин. Дворів — 99, населення — 265 чоловік. Сільраді підпорядко­вані села: Березівка, Вороб'ївщина, Нова Гута, Нова Рутвянка, П'ятидуб, Рутвянка, Свиридівка, Стара Гута.
В селі розташована бригада колгоспу ім. Мічуріна (центральна садиба — в с. Рутвянці).
Працюють початкова школа, клуб на 100 місць, бібліотека з книжковим фондом 5,7 примірників, медичний пункт.
За сумлінну працю 45 трудівників відзначені урядовими нагородами, серед них орденом Тру­дового Червоного Прапора — голова сільської Ради Л. І. Башинська — делегат Ш Всесоюзного з'їзду колгоспників та XXIV з'їзду КП України.
Сільська парторганізація налічує 11 кому­ністів, комсомольська — 17 членів ВЛКСМ.
Перша письмова згадка про село припадає на 1899 рік. Радянська влада встановлена в січні 1918 року.
В роки Великої Вітчизняної війни 80 жителів села воювали з німецько-фашистськими загарб­никами, 35 з них віддали своє життя за свободу й незалежність Батьківщини, 47 учасників повер­нулися додому з бойовими орденами й медалями.

Сучасна карта - Морозівка