Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Квітневе

КВІТНЕВЕ (до 1962 року Дубовець) — село, центр сільської Ради, розташоване за 16 км на схід від районного центру, за 5 км від автошляху Київ — Львів. Дворів — 257. Населення — 607 чо­ловік. Сільраді підпорядковані села Антонівка, Браженець, Красилівка та Царівка.
На території Квітневого розміщена цент­ральна садиба колгоспу «Здобуток Жовтня», який має в користуванні 2247 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 1877 га орної землі. Вирощують зернові культури, картоплю. Розвинуте м'ясо-молочне тваринництво. За досягнуті успіхи в роз­витку сільського господарства 35 колгоспників нагороджено орденами й медалями.
У селі в середня школа, в якій працюють 19 учителів і навчається 190 учнів, клуб, бібліоте­ка з книжковим фондом 2,9 тис. томів, фельдшер­сько-акушерський пункт.
Партійна організація налічує 29 комуністів, комсомольська — 65 членів ВЛКСМ.
Село засноване наприкінці XVIII століття.
Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
Під час Великої Вітчизняної війни 206 жите­лів села билися проти німецько-фашистських за­гарбників. За виявлений героїзм у боях з воро­гом 107 чоловік нагороджено орденами й медаля­ми. 150 — загинуло смертю хоробрих. 1960 року на честь загиблих воїнів-визволителів спорудже­но пам'ятник.
В с. Царівці живе й працює майстер худож­ньої вишивки Р. П. Шиманська.

Сучасна карта - Квітневе