Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Іванівка

ІВАНІВКА — село, центр сільської Ради, роз­ташоване за 12 км від районного та обласного центру й залізничної станції Житомир. Через село проходить автошлях Київ — Львів. Дворів — 447. Населення —1450 чоловік. Сільраді підпо­рядковані села Барашівка, Бондарці, Давидівка.
На території Іванівки міститься центральна садиба радгоспу «Тетерівка», за яким закріплено 2,2 тис. га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 1,7 тис. га орної землі. Вирощують зернові й тех­нічні культури. Розвинуте м'ясо-молочне тварин­ництво. У селі є фабрика лозових меблів.
Працюють середня школа, в якій 23 вчителі навчають 322 учні, клуб, дві бібліотеки з книжко­вим фондом 10 тис. примірників, медпункт, ди­тячі ясла.
За високі показники в праці 52 трудівники відзначені урядовими нагородами, серед них ор­дена Трудового Червоного Прапора удостоєний директор школи Ю. Ф. Лавровський.
Партійна організація об'єднує 52 комуністи, комсомольська — 67 членів ВЛКСМ.
Село відоме з 1908 року.
Радянська влада встановлена в січні 1918 року.
Під час Великої Вітчизняної війни на фронт пішло 85 жителів села, 44 з них загинули, 42 — нагороджені орденами й медалями СРСР. Визво­ляючи Іванівку від гітлерівців, загинули росіяни М. П. Рижков і М. М. Фомін, білорус І. У. Со­лоп, грузин Г. Я. Тваладзе та інші.
Радянським воїнам, які полягли, визволяючи село від німецько-фашистських загарбників, тру­дящі села встановили пам'ятник.
Поблизу Іванівки виявлено слов'янські курга­ни VI—VII століття.

Сучасна карта - Іванівка