Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Зороків

ЗОРОКІВ — село, центр сільської Ради, роз­ташоване за 7 км від районного центру та за 8 км від залізничної станції Горбаші. Дворів — 180, населення — 488 чоловік. Сільраді підпо­рядковані села Вишпіль та Іванків.
У Зорокові розміщена центральна садиба колгоспу ім. Фрунзе, який обробляє 2,2 тис. га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 1,8 тис. га орної землі. Напрям господарства льонарсько-картоплярський з розвинутим хмелярством та м'ясо-молочним тваринництвом. Працює два млини.
В селі є восьмирічна школа, будинок культу­ри на 250 місць, дві бібліотеки з книжковим фондом 11,8 тис. примірників, медпункт, пошто­ве відділення, сільмаг.
За успіхи в праці 22 трудівники Зорокова на­городжені орденами й медалями Радянського Союзу.
Парторганізація села об'єднує 30 комуністів, дві комсомольські — 42 члени ВЛКСМ.
Село відоме з 1772 року. Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
220 жителів села брали участь у Великій Віт­чизняній війні, з них 117 загинули, 98 нагоро­джено бойовими орденами й медалями. На честь загиблих воїнів-визволителів села на трьох брат­ських могилах поставлено обеліски.
Неподалік Іванкова виявлено слов'янське по­селення VI—VII ст. н. е.

Сучасна карта - Зороків