Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Степок

СТЕПОК — село, центр сільської Ради. Розта­шований за 18 км на північний схід від районного центру та за 2,5 км від однойменної залізничної станції. Дворів — 356. Населення — 1128 чоловік. Сільраді підпорядковане с. Корчмище.
На території Степка розміщена центральна са­диба колгоспу «Червона зірка», за яким закріп­лено 2866,6 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 2442,6 га орної землі. Провідними сільськогоспо­дарськими культурами є пшениця, ячмінь, цук­рові буряки та кормові культури. Розвинуте м'ясо-молочне тваринництво. Важливою галуззю є рибне господарство. Колгосп має млин, меха­нічну та деревообробну майстерні, пилораму.
В селі працюють середня школа, де 23 педагоги навчають 359 учнів, будинок культури на 400 місць з широкоекранною кіноустановкою, біб­ліотека з фондом 12 тис. книг, медичний пункт, пологовий будинок, дитячий садок, два магазини.
Партійна організація об'єднує 26 комуністів, дві комсомольські — 87 членів ВЛKСM.
За високі виробничі показники 62 трудівників села нагороджено орденами і медалями, серед них ланкову Г. Л. Шевчук та свинарку Н. П. Ло­мову— орденом Трудового Червоного Прапора. Свинарка колгоспу Н. Й. Дударик була делегатом 3-го Всесоюзного з'їзду колгоспників.
Село відоме з 1741 року.
Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
Під час Великої Вітчизняної війни 194 жителі села брали участь у боротьбі з німецько-фашист­ськими загарбниками, 81 — відзначено орденами і медалями, 87 — полягло смертю хоробрих за Батьківщину.
1960 року споруджено пам'ятник на брат­ській могилі загиблих воїнів-визволителів Степка.

Сучасна карта - Степок