Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Огіївка

ОГІЇВКА — село, центр сільської Ради. Роз­ташована за 15 км на південний захід від район­ного центру та за 5 км від залізничної станції Зарудинці. Дворів — 418. Населення — 1072 чо­ловіка.
За колгоспом ім. М. І. Калініна, центральна садиба якого розміщена в селі, закріплено 1945,2 га сільськогосподарських угідь, у г. ч. 1821,5 га орної землі. Господарство — зерново-бу­рякового напряму. Розвинуте тваринництво.
У селі працюють восьмирічна школа, де 13 учителів навчають понад 180 учнів, клуб на 260 місць, бібліотека з фондом 6,7 тис. книг, лікарня на 25 ліжок, дитячі ясла, 2 магазини.
Партійна організація (створена 1925 року) об'єднує 31 комуніста, комсомольська (осередок виник 1924 року) — 55 членів ВЛКСМ.
За успіхи в праці 27 трудівників села наго­роджено орденами й медалями СРСР. серед них орденом Леніна — залізничника П. Г. Іванця.
Село відоме з XVII століття.
Радянську владу встановлено в січні 1918 ро­ку. Перше колективне господарство в Огіївці — артіль ім. В. І. Леніна організовано 1924 року.
В роки Великої Вітчизняної війни захищало Батьківщину 259 жителів села, з них 138 — заги­нуло, 198 — відзначено орденами й медалями.
В 1970 році споруджено пам'ятник воїнам-односельцям, які полягли в боротьбі з німецько-фашистськими загарбниками.
Уродженцями Огіївки є кандидат сільськогос­подарських наук Д. П. Грама та генерал-пол­ковник В. В. Федорчук.

Сучасна карта - Огіївка