Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Замисловичі

ЗАМИСЛОВИЧІ — село, центр сільської Ради, розташоване за 25 км від райцентру, за 12 км від залізничної станції Рудня-Радовельська. В селі 414 дворів, населення —1,5 тис. чоловік. Сільра­ді підпорядковані села Рудня-Замисловицька, Устинівка, Шебедиха.
В Замисловичах працюють рільнича, хмеляр­ська та будівельна бригада хмелерадгоспу «Олевський». Крім того, тут є лісництво, засно­ване 1927 року, в його розпорядженні 7,2 тис. га лісу.
У Замисловичах працюють середня школа, де 27 учителів навчають 484 учні, будинок культу­ри на 300 місць, дві бібліотеки з книжковим фондом 11 тис. примірників, дільнична лікарня на 25 ліжок, відділення зв'язку, п'ять магазинів.
За успіхи в праці 17 громадян нагороджені орденами й медалями Союзу PCP.
Партійна організація налічує 42 комуністи, дві комсомольські — 228 членів ВЛКСМ.
Село відоме з 1545 року. Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
В роки тимчасової німецько-фашистської окупації 20 жителів села воювали проти загарб­ників у складі партизанських загонів. За це во­роги розстріляли й замучили 100 чоловік, спа­лили майже всі хати. На фронтах Великої Віт­чизняної війни билися 478 громадян села, з них загинуло 136. За мужність і. відвагу; виявлені на фронті та в тилу у ворога, 241 чоловік наго­роджений орденами й медалями.
На братській могилі воїнів, які полягли, ви­зволяючи Замисловичі від німецько-фашист­ських окупантів, встановлено обеліск. У центрі
села споруджено пам'ятник В. І. Леніну.

Сучасна карта - Замисловичі