Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Меленці

МЕЛЕНЦІ — село, центр сільської Ради. Роз­ташовані за 24 км на північний схід від район­ного центру та за 7 км від залізничної станції Разіне. Дворів — 265. Населення — 823 чоловіка. Сільраді підпорядковане с. Виноградівка.
На території Меленців розміщена центральна садиба колгоспу ім. С. М. Кірова, за яким за­кріплено 2510 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 2245 га орної землі. В господарстві виро­щують зернові й технічні культури. Тваринни­цтво м'ясо-молочного напряму. Колгосп спеціалі­зується на вирощуванні птиці.
В селі працюють середня школа, де 17 педа­гогів навчають 284 учнів, клуб, бібліотека з фон­дом понад 6 тис. книг, фельдшерський пункт, дитячі ясла, магазин.
Первинна партійна організація с. Меленців об'єднує 18 комуністів, 2 комсомольські — 87 чле­нів ВЛКСМ.
За успіхи в розвитку сільського господарства та культури 32 трудівників села нагороджено орденами й медалями Союзу PCP.
В історичних документах перша згадка про село належить,до 1721 року.
Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
Під час Великої Вітчизняної війни 129 жите­лів села брало участь у боротьбі проти німецько-фашистських загарбників, 65 віддало своє жит­тя за Батьківщину, 32 — відзначено орденами й медалями.
В 1952 році споруджено пам'ятник на честь загиблих воїнів-односельців та воїнів-визволителів села.
Неподалік Меленців виявлено залишки по­селення черняхівської культури.

Сучасна карта - Меленці