Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Рясне

РЯСНЕ — село, центр сільської Ради, розта­шоване на правому березі річки Ужа, притоки Прип'яті, за ЗО км від районного центру, за 5 км від залізничної станції Яблунець. Дворів —199, населення — 600 чоловік. Сільраді
підпорядковані села Вікторівна, Вільхівка, Кам'янка, Хлібороб­ське, Хотиж.
У Рясному розміщена центральна садиба кол­госпу «Дружба», який обробляє 3,8 тис. га зе­мельних угідь, у т. ч. 2,8 тис. га орної землі. Основний напрям господарства — вирощування льону та зернових, м'ясо-молочне тваринництво. Працює відділення «Сільгосптехніки», контора «Заготзерно». За успіхи в праці 37 колгоспників нагороджено орденами й медалями СРСР.
В Рясному є восьмирічна школа, де 14 учите­лів навчають 180 учнів, будинок культури на 200 місць, бібліотека з книжковим фондом 15 тис. примірників, медичний пункт, відділення зв'яз­ку, два магазини.
Парторганізація села налічує 34 комуністи, комсомольська — 28 членів ВЛКСМ.
Перша згадка про село належить до 1771 ро­ку. Радянська влада встановлена в січні 1918 року.
Під час Великої Вітчизняної війни на фрон­тах воювали 52 жителі села, орденами й меда­лями відзначено 34 чоловіка, 43 полягли смертю хоробрих.
У Рясному зберігається архітектурна пам'ят­ка — дерев'яна церква, збудована 1771 року.

Сучасна карта - Рясне