Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Невгоди

НЕВГОДИ – село, центр сільської Ради, роз­ташоване за 14 км на південний схід від район­ного центру, за 5,5 км від залізничної станції Потаповичі на лінії Овруч – Коростень та за 5,5 км від автошляху Мозир – Житомир. Дворів – 199. Населення – 594 чоловіка. Сільраді підпоряд­коване с. Веселівка.
На території Невгодів розміщена центральна садиба колгоспу ім. 40-річчя Жовтня, який має в користуванні 1484 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 1080 га орної землі. Вирощують пшеницю, жито, льон, хміль та картоплю. Роз­винуте тваринництво м’ясо-молочного напряму.
В селі є восьмирічна школа, де 13 вчителів на­вчають 179 учнів, будинок культури на 200 місць, бібліотека з книжковим фондом 6 тис. томів, фельдшерсько-акушерський пункт.
У партійній організації (створена 1930 року) налічується 27 комуністів, у комсомольській (створена 1932 року) –19 членів ВЛКСМ.
Село засноване на початку XVIII століття.
Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
Під час Великої Вітчизняної війни 110 чоло­вік билися на фронтах та в партизанських за­гонах проти німецько-фашистських загарбників. 98 чоловік за виявлений героїзм у боях з воро­гом нагороджено орденами й медалями. 77 – за­гинули смертю хоробрих. 1967 року на честь за­гиблих односельців споруджено пам’ятник.

Сучасна карта - Невгоди