Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Довгий Ліс

ДОВГИЙ ЛІС — село, центр сільської Ради, розташоване за 30 км на північний схід від ра­йонного центру, до найближчої залізничної стан­ції Радча — 6 км. Дворів — 86. Населення — 228 чоловік. Сільській Раді підпорядковані Моти­лі та Омельники.
У селі бригада колгоспу «Зоря комунізму», центральна садиба якого міститься в Народичах. Бригада спеціалізується на вирощуванні кормо­вих культур та молодняка великої рогатої ху­доби. В бригаді 1499 га сільськогосподарських угідь, з них орної землі 360 га, під лісом 786 га. За трудові успіхи четверо жителів села нагоро­джено медалями СРСР.
У восьмирічній школі 10 вчителів навчають 84 учні. Є клуб, бібліотека з книжковим фондом 11,7 тис. примірників, медичний пункт, магазин.
Партійна організація об'єднує 3 комуністи, комсомольська — 16 членів ВЛКСМ.
Село засноване в XIX столітті.
Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
В роки Великої Вітчизняної війни жителі села брали активну участь у партизанському русі. М. Ф. Конопацький, П. Ф. Малиновський, А. С. Малиновський нагороджені медалями СРСР, а П. Ф. Малиновський — і медалями ЧССР.
На фронтах Великої Вітчизняної війни бився проти німецько-фашистських загарбників 81 чо­ловік. Бойовими нагородами відзначено 41 чоло­віка.

Сучасна карта - Довгий Ліс (Виселено через радіоактивне забруднення внаслідок аварії на ЧАЕС. Зняте з обліку 28 грудня 1990 року Житомирською обласною радою.)