Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Красносілка

КРАСНОСІЛКА — село, центр сільської Ради, розташоване за 12 км від районного центру та за 15 км від залізничної станції Чуднів-Волинський. Його перетинає автошлях Житомир — Любар. Дворів — 381. Населення — 1270 чоловік. Сільраді підпорядковане с. Ясногірка.
На території Красносілки розміщена цент­ральна садиба колгоспу «Зоря комунізму», за яким закріплено 3080 га сільськогосподарських угідь, в т. ч. 2622 га орної землі. Вирощують зернові культури та цукрові буряки. Розвинуте м'ясо-молочне тваринництво.
За високі показники в праці 47 трудівників села нагороджені орденами й медалями СРСР.
У селі є середня школа, в якій 24 учителі на­вчає 400 учнів, будинок культури із залом на 400 місць, бібліотека з фондом 10 тис. книжок, медпункт, дитячі ясла на 50 місць, відділення зв'язку, побутова майстерня.
Партійна організація налічує 30 комуністів, комсомольська — 73 члени ВЛКСМ.
Село відоме з 1585 року.
Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
305 жителів села захищали Вітчизну на фрон­тах Великої Вітчизняної війни, з них 132 заги­нуло, 150 — відзначені урядовими нагородами.
На честь воїнів, які полягли в боях проти фашистів, трудящі села встановили пам'ятник.

Сучасна карта - Красносілка