Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Панасівка

ПАНАСІВКА — село, центр сільської Ради. Розташована за 12 км на схід від районного цент­ру, за 27 км від залізничної станції Печанівка, поблизу автошляху Любар — Бердичів. Дворів — 165. Населення — 551 чоловік. Сільраді підпо­рядковане с. Коваленки.
За колгоспом «Шлях до комунізму», централь­на садиба якого розміщена в Панасівці, закріп­лено 2174 га земельних угідь, у т. ч. 1602 га орної землі, 48 га саду. В господарстві вирощують зер­нові й технічні культури, розвинуте м'ясо-молоч­не тваринництво.
В селі є восьмирічна школа, де 16 учителів навчають 218 учнів, клуб на 120 місць, бібліотека з фондом 2,6 тис. книг, фельдшерсько-акушер­ський пункт, дитячі ясла, відділення зв'язку, май­стерня побутового обслуговування.
Партійна організація об'єднує 44 комуністів, комсомольська — 24 членів ВЛКСМ.
За успіхи в праці 56 трудівників відзначено орденами й медалями Союзу РСР. Конюх Я. К. Приндич у Ш7 році нагороджений орде­ном Трудового Червоного Прапора.
Перша згадка про село належить до 1814 року.
Радянська влада встановлена в січні 1918 року.
Під час Великої Вітчизняної війни в боротьбі проти німецько-фашистських загарбників брало участь 97 жителів села, з них 51 — поліг смер­тю хоробрих за Батьківщину, 78 — нагороджено орденами й медалями.
1951 року в селі встановлено пам'ятник на честь загиблих 37 воїнів-визволителів та воїнів-односельців.

Сучасна карта - Панасівка