Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Христинівка

ХРИСТИНІВКА — село, центр сільської Ради. Розташована на берегах Ужа, за 9 км на північ­ний схід від районного центру. До залізничної станції Рача 12 км. Дворів — 188. Населення — 503 чоловіка. Сільській Раді підпорядковані села Залісся, Мотійки, Нове Шарне, Ноздрище.
На території Христинівки — бригада колгоспу ім. Петровського, центральна садиба якого мі­ститься в Мотійках. За трудові успіхи орденами і медалями нагороджено 27 жителів села.
У Христинівці працюють середня школа, де 29 учителів навчають 397 учнів, клуб на 200 місць, 2 бібліотеки, книжковий фонд яких близь­ко 10 тис. примірників, медпункт, сільський уні­вермаг.
Парторганізація об'єднує 5 комуністів. Дві комсомольські організації об'єднують 112 юнаків і дівчат. Перший осередок виник 1920 року.
Село згадується в документах за 1664 рік.
Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
У Великій Вітчизняній війні брали участь 211 чоловік, з них нагороджено, 105 чоловік, 112 загинули смертю хоробрих. 1971 року загиблим односельцям встановлено пам'ятник.
На території села є запаси торфу, піску, гли­ни. Поблизу с. Залісся виявлено залишки неолі­тичного поселення та поховання І ст. до н. е., а біля Христинівки — слов'янське поселення VI—VII століття.

Сучасна карта - Христинівка