Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Бичева

БИЧЕВА — село, центр сільської Ради. Роз­ташована на берегах невеликої річки Попівки (притока Случі), за 20 км на південь від район­ного центру та за 22 км від найближчої заліз­ничної станції Адампіль. Дворів — 297. Населен­ня —1031 чоловік. Сільраді підпорядковане с. Рогізне.
На території Бичеви розміщена центральна садиба колгоспу ім. В. І. Чапаєва, за яким за­кріплено 1922 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 1833 га орної землі. В господарстві виро­щують зернові й технічні культури, розвинуте м'ясо-молочне тваринництво.
В селі є восьмирічна школа, де 13 педагогів навчають 176 учнів, будинок культури на 320 місць, бібліотека з фондом 7,5 тис. книг, фельдшерсько-акушерський пункт, дитячі ясла, мага­зин продовольчих та промислових товарів.
Партійна і комсомольська організації в селі створені 1925 року. Партійна організація об'єд­нує 40 комуністів, 2 комсомольські — 74 членів ВЛКСМ.
За успіхи в розвитку сільськогосподарського виробництва та культури 58 трудівників села на­городжено орденами і медалями Союзу PCP, у т. ч. орденом Леніна — доярку А. Т. Чавалюк, орденом Жовтневої Революції — голову колгос­пу В. Т. Семенчука.
Село засноване в кінці XVІ століття.
Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
В роки Великої Вітчизняної війни 173 жителі села брали участь у боротьбі проти німецько-фашистських загарбників, 97 — загинуло, 99 — нагороджено орденами і медалями.
В березні 1944 року в Бичевій споруджено обеліск Слави на честь воїнів, які визволяли село від гітлерівських окупантів.
В центрі села 1948 року встановлено пам'ят­ник В. І. Леніну.

Сучасна карта - Бичева