Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Розівка

РОЗІВКА — село, центр сільської Ради, роз­ташоване за 20 км на південь від районного центру, за 2 км від залізничної станції Ушомир. Поряд з селом проходить автошлях Коростень — Житомир. Дворів — 115. Населення — 378 чоло­вік. Сільраді підпорядковані села Веселівка та Іванівка.
На території Розівки розміщено виробничий відділок колгоспу ім. Щорса (центральна сади­ба в с. Веселівці), за яким закріплено 800 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 638 га орної землі. Вирощують зернові культури, льон, кар­топлю. Розвинуте м’ясо-молочне тваринництво. За успіхи в розвитку сільського господарства 17 чоловік удостоєні орденів і медалей, у т. ч. голова колгоспу П. П. Білошицький нагородже­ний орденом Жовтневої Революції, ланкова Г. Д. Михайленко — орденом Леніна.
Тут є початкова школа, клуб.
У партійній організації налічується 14 кому­ністів, у комсомольській — 26 членів ВЛКСМ.
Розівка виникла в 1940 році.
На фронтах Великої Вітчизняної війни і в партизанських загонах воювало проти німецько-фашистських загарбників 43 жителі. Всі вони на­городжені орденами й медалями. 19 чоловік заги­нуло смертю хоробрих.

Сучасна карта - Розівка