Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Молочки

МОЛОЧКИ — село, центр сільської Ради, роз­ташоване на березі річки Тетерева, за 32 км від районного центру та за 28 км від залізничної станції Чуднів-Волинський. Дворів — 290. Насе­лення — 985 чоловік. Сільраді підпорядковане с. Мотрунки.
На території Молочків міститься центральна садиба колгоспу «Україна», який користується 2711 га землі, в т. ч. 2216 га орної. Вирощують зернові культури та цукрові буряки. Розвинуте м'ясо-молочне тваринництво.
За успіхи в розвитку сільськогосподарського виробництва 77 колгоспників нагороджені орде­нами й медалями Радянського Союзу.
У селі є восьмирічна школа, в якій 18 учите­лів навчають 200 учнів, клуб, бібліотека з фон­дом 13 тис. книжок, фельдшерсько-акушерський пункт, дитячі ясла, відділення зв'язку.
Партійна організація об'єднує 29 комуністів, комсомольська — 60 юнаків та дівчат.
Село засноване в XVII столітті.
Радянська влада встановлена в січні 1918 року.
Під час Великої Вітчизняної війни на фронт пішли 208 жителів села, 130 з них загинули, 148 — відзначені урядовими нагородами.
Односельцям, які полягли в боях проти фа­шистів, трудящі встановили обеліск Слави.

Сучасна карта - Молочки