Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Жари

ЖАРИ — село, центр сільської Ради, розташо­ване за 17.км від районного центру, за 12 км від залізничної  станції Радулин. Дворів — 169, на­селення — 599 чоловік. Сільраді підпорядковане с. Деревищина.
У Жарах розміщена центральна садиба кол­госпу ім. Енгельса, який користується 674 га сіль­ськогосподарських угідь, з них 464 га орної зем­лі. Провідною галуззю є м'ясо-молочне тваринни­цтво. Діє лозоплетний цех.
У селі є восьмирічна школа, де 10 учителів навчають 149 учнів, клуб на 130 місць, бібліотека з книжковим фондом 8,2 тис. примірників, мед­пункт, два магазини.
За успіхи в розвитку сільського господарства, освіти, медицини нагороджено орденами й меда­лями 29 чоловік.
Сільська парторганізація об'єднує 9 комуні­стів, комсомольська — 23 члени ВЛКСМ.
Село відоме з XVIII ст. В січні 1918 року вста­новлено Радянську владу. 1929 року створено колгосп ім. Енгельса.
За тимчасової німецько-фашистської окупації 10 жителів села пішли в партизанські загони з'єднання С. Ф. Маликова. Всього учасниками Великої Вітчизняної війни було 127 чоловік. За­гинуло на фронтах 63. Орденами й медалями нагороджено 70.
В центрі села височить пам'ятник Невідо­мому солдату.

Сучасна карта - Жари